01

AŞAMA 1 (Yumuşak peeling ve temizleme)

4 ml (1/4 enjektör) CELLULAR RENEWAL AHA dozunu yüz, boyun ve dekolte üzerine uygulayın ve 5-15 dk. bekletin (hastanın cilt hassasiyetine bağlı olarak). Ilık suyla yıkayıp kurulayın. Hafifçe bir soyulma ile derinlemesine temizlik sağlar.
02

AŞAMA 2 (Kozmesötik penetrasyon)

Wrinkles/Acne/Dark Spots/Redness KONSANTRE ürününü yüz (2 ml), boyun ve dekolte (2 ml) üzerine uygulayarak yayın. Yüz, boyun ve dekoltenizi genel koruma/oklüzyon plastik koruyucu ile kapatın. a) Akne ve Kırışıklık tedavisi: FOTOAGE ışığıyla porfirin aktivasyonu öncesinde ALA'nın cildinize derinlemesine nüfuz etmesi için 15 dakika ışık almayacak şekilde bekletin. b) Leke ve Kızarıklık tedavisi: FOTOAGE ile aktivasyon öncesinde cildinize derinlemesine nüfuz etmesi için 5 dakika bekletin.
03

AŞAMA 3 (Fotodinamik aktivasyon)

FOTOAGE maskesini plastik koruyucunun üzerine yerleştirip, uygulanacak işlem ve kozmesötik ile ilgili spesifik renk emisyon programını seçin. FOTOAGE diyotları 12 dakika boyunca etki gösterir (program otomatiktir ve bittiğinde kapanacaktır). İşlem sırasında bir miktar ısı ortaya çıkar, bu nedenle cildin plastik koruyucu ile kapatıldığından emin olun.
04

AŞAMA 4 (Cilt güneş koruması)

FOTOAGE maskesini çıkarın ve Aşama 2 ürününü temizleyin. Cildi güneş ışığından korumak için (4 ml) dozda (1/4 enjektör) SUN & POLLUTION CREAM uygulayın.
YUKARI